ایردراپ PUNK$

برای کسی پوشیده نیست که توکن‌های غیرقابل‌تعویض یا همان NFTها، همچنان یکی از موضوعات داغ در حوزۀ ارزهای دیجیتال هستند و پروژه‌های متنوعی هم در این زمینه شکل گرفتند. احتمالاً شما هم شنیده‌ باشید که بعضی از NFTها که مربوط به آثار هنری یا تصاویر و ویدیوهای مختلف دیگر هستند، با قیمت چندین میلیون دلار به‌فروش رسیده است. پروژۀ «کریپتوپانکس» (CryptoPunks)، یکی از پروژه‌هایی است که با فروش بالای خود، سروصدای زیادی را به راه انداخت و در حال حاضر، فروش کریپتوپانکس از مرز یک میلیارد دلار هم گذشته است.

ایردراپ PUNK$ | کریپتالین ₿ |

کریپتوپانکس در اواسط سال ۲۰۱۷ میلادی به‌عنوان یکی از اولین پروژه‌های NFT بر روی شبکه بلاکچین اتریوم، معرفی شد. این پروژه در استودیوی آمریکایی «Larva Labs» و توسط دو مهندس نرم‌افزار کانادایی با نام‌های «مت هال» (Matt Hall) و «جان واتکینسون» (John Watkinson) توسعه پیدا کرد. در کریپتوپانکس، تعداد ۱۰,۰۰۰ توکن منحصربه‌فرد بر بستر شبکه اتریوم ایجاد شد. این NFTها بیشتر مربوط به تصاویر انسان هستند، اما در میان آن‌ها ۸۸ زامبی، ۲۴ میمون و ۹ آدم فضایی هم وجود دارد که به‌عنوان شخصیت‌های ویژه در این پلتفرم شناخته می‌شوند.

ایردراپ PUNK$ | کریپتالین ₿ |

اخیراً پروژۀ چدیدی با نام «PunkNFT» معرفی شده است که از کریپتوپانکس و طنزهایی که با هنرهای پیکسلی آمیخته شده، الهام برده است. این پروژه هم بر روی بلاکچین اتریوم راه‌اندازی شده است و تیم PunkNFT قصد دارد تا به‌شکل یک پروژه بلندمدت، به توسعۀ بخش‌های مختلف آن بپردازد. دنیای مجازی پلتفرم PunkNFT به‌صورت پیکسلی است و شباهت زیادی به فضای بازی «Minecraft» دارد؛ با ورود به دنیای مجازی PunkNFT می‌توانید از گالری هنری توکیو دیدن کنید و تمامی آثار عمومی آن را مشاهده کنید. البته در صورتی که آثار مورد علاقۀ خود را هم پیدا کنید، می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

ایردراپ PUNK$ | کریپتالین ₿ |

توکن این پلتفرم با نماد «PUNK» مشخص شده و عرضۀ کل آن برابر با یک میلیارد توکن است. در برنامه ایردراپ PunkNFT قرار است تا ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ از توکن‌های PUNK$ میان شرکت‌کنندگان تقسیم شود. هر کدام از شرکت‌کنندگان تنها با وارد کردن یک آدرس اتریوم، می‌توانند ۱۰۰ توکن PUNK$ دریافت کنند. همچنین به‌ازای هر دعوت، می‌توانند ۱۰۰ توکن دیگر را هم هدیه بگیرند. به طور کلی، هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۴۰ نفر دیگر را دعوت کند و مجموعاً ۴,۰۰۰ توکن PUNK$ را دریافت کند. پس از پایان زمان ایردراپ، این توکن‌ها به‌صورت خودکار به آدرس اتریوم فراهم شده، منتقل می‌شود. برای ورود به این ایردراپ، کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید، سپس گزینۀ ایردراپ را انتخاب کنید. در مرحله آخر، آدرس اتریوم مربوط به والت خود را در کادر مشخص شده، وارد کنید.

https://punknft.finance/LN19BY

لطفاً توجه داشته باشید که آدرس اتریوم مربوط به والت‌هایی مانند تراست‌والت، متامسک و… باشد و از آدرس صرافی‌هایی مانند بایننس یا کوکوین استفاده نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه و نحوه پیش‌فروش توکن‌های آن، می‌توانید صفحه PunkNFT را در شبکه‌های مجازی دنبال کنید:

https://t.me/PunkCrypto

https://twitter.com/PunkNFTs

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=58857

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی