محصولات ماینر به سخت افزار و نرم افزاری گفته می شود که به طور خاص برای استخراج ارزهای دیجیتال طراحی شده است. استخراج ارز رمزنگاری شده فرآیند تأیید تراکنش ها در شبکه بلاک چین و افزودن آنها به دفتر کل بلاک چین است. این فرآیند به مقدار قابل توجهی از قدرت محاسباتی نیاز دارد، به همین دلیل است که ماینرها از تجهیزات تخصصی برای حل مسائل پیچیده ریاضی و کسب پاداش در قالب سکه‌های ارزهای دیجیتال جدید استفاده می‌کنند.

ماینرهای سخت افزاری دستگاه های فیزیکی هستند که برای استخراج ارز دیجیتال طراحی شده اند. این دستگاه‌ها می‌توانند از کارت‌های گرافیکی اولیه تا استخراج‌کننده‌های پیشرفته ASIC (مدار یکپارچه خاص برنامه) باشند.ماینر یا ماینرهای ASIC یا دستگاه ماینر یا ای سیک ماینر یا ایسیک ماینر یا اسیک یا اسیک ماینر به عنوان کارآمدترین سخت افزار استخراج در نظر گرفته می شوند، زیرا به طور خاص برای استخراج یک ارز دیجیتال خاص طراحی شده اند و می توانند محاسبات را بسیار سریعتر از انواع دیگر سخت افزارهای استخراج انجام دهند.

از طرف دیگر نرم افزار ماینرها برنامه هایی هستند که می توانند روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه برای استخراج ارز دیجیتال نصب شوند. این برنامه ها از قدرت پردازش دستگاه برای حل مسائل پیچیده ریاضی و کسب پاداش استفاده می کنند.

استخرهای ماینینگ یکی دیگر از جنبه های مهم محصولات ماینینگ هستند. استخرهای ماینینگ گروهی از ماینرها هستند که قدرت محاسباتی خود را ترکیب می کنند تا شانس خود را برای کسب پاداش افزایش دهند. ماینرها با ادغام منابع خود می توانند برای حل سریعتر مسائل پیچیده ریاضی با یکدیگر همکاری کنند که این امر شانس آنها را برای کسب پاداش افزایش می دهد.

به طور کلی، محصولات ماینر برای هر کسی که می‌خواهد در استخراج ارز دیجیتال شرکت کند، ضروری است. آن‌ها سخت‌افزار و نرم‌افزار لازم را برای استخراج کارآمد و مؤثر ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند و می‌توانند به کاربران کمک کنند تا برای تلاش‌های خود پاداش دریافت کنند. با ادامه رشد بازار ارزهای دیجیتال، احتمالاً تقاضا برای محصولات استخراج نیز افزایش خواهد یافت.

ASIC مختصر شده application-specific integrated circuit به معنی مدارات مجتمع برای کاربرد خاص است. سرعت حل مسائل در ایسیک‌های موجود در بازار، متفاوت است. سرعت پردازش ماینر  Hash Rate (هش ریت) و واحد اندازه‌گیری آن هش بر ثانیه است. هرچه مقدار هش ریت بزرگ‌تر باشد، دستگاه ایسیک، دارای سرعت بیشتری در حل مسائل است. در نتیجه می‌تواند درآمد بیشتری از استخراج ارز دیجیتال به‌دست آورد. (مقاله آشنایی با کریپتوکارنسی و ماینینگ). برای مشاوره و خرید ماینر، لطفا با شماره تلفن ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس بگیرید.

منوی اصلی