پس از موفقیت «اکسی اینفینیتی» (Axie Infinity) در دنیای بازی‌های مبتنی بر بلاکچین، شاهد رشد چشم‌گیر این نوع از بازی‌ها هستیم؛ به‌طوری‌که هر روز پروژه‌های جدیدی در این حوزه معرفی می‌شوند. در این بازی‌ها گیمرها می‌توانند علاوه‌بر لذت بردن از بازی درآمدهایی را هم به‌دست آورند. برای مثال در بازی Axie Infinity، گیمرها می‌توانند تیمی از موجودات با نام «اکسی» (Axie) را برای خود تشکیل دهند و با تیم‌های دیگر بجنگند و در چالش‌های مختلف روزانه شرکت کنند و توکن‌های «SLP» دریافت کند. پس‌ازآن می‌توانند توکن‌های به‌دست آمده را در بازی خرج کنند یا آن را در بازار بفروشند.

ایردراپ PKD$ | کریپتالین ₿ |

«پت‌ کینگدم» (Pet Kingdom) یکی از بازی‌های مبتنی بر بلاکچین است که در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. بازی Pet Kingdom شما را به یک سیاره جادویی و رازآلود می‌برد تا رویای تبدیل‌شدن به یک جنگجو را برای شما به واقعیت تبدیل کند. به گفته تیم توسعه Pet Kingdom گرافیک این بازی به اندازه‌ای جذاب است که کاربران زیادی را به سمت خود می‌کشاند. بازیکنان در این بازی هم مانند بازی Axie Infinity با انجام مأموریت و مبارزات مختلف می‌توانند توکن‌های بومی Pet Kingdom را به‌دست آورند.

ایردراپ PKD$ | کریپتالین ₿ |

برای این بازی، یک بازار NFT جداگانه در نظر گرفته شده است که کاربران می‌توانند از آن برای مبادله شخصیت‌های بازی استفاده کنند. افرادی که قصد شروع این بازی را دارند می‌توانند شخصیت‌های خود را به‌صورت مستقیم از این بازار خریداری کنند. همچنین کاربران می‌توانند دستگاه‌های پرورش‌دهنده این شخصیت‌ها را که با نام «Incubator» شناخته می‌شوند را خریداری کنند؛ پس از خرید NFT مربوط به این دستگاه‌ها و بازکردن آن‌ها، یک جنگجوی Pet Kingdom به‌صورت تصادفی انتخاب می‌شود. این جنگجوها ازلحاظ کمیابی به ۶ دسته Common، Uncommon،  Rare، Super Rare، Epic و Legendaryتقسیم می‌شوند. مطمئناً هر چقدر این جنگجویان کمیاب‌تر باشند، ارزش بیشتری دارند و انجام چالش‌های بازی با آن‌ها ساده‌تر انجام می‌گیرد؛ ضمن این که درآمد حاصل از «NFT Mining» در نظر گرفته شده برای این بازی، برای جنگجویان نایاب به‌مراتب بیشتر است.

ایردراپ PKD$ | کریپتالین ₿ |

پلتفرم این بازی بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ساخته شده است؛ به‌این‌ترتیب توکن بومی بازی Pet Kingdom هم با استاندارد BEP-20 طراحی شده است. این توکن با نماد «PKD» نمایش داده می‌شود. عرضه کلی این توکن برابر با ۲۰ میلیون عدد است. توکن $PKD، انجام پرداخت‌های درون بازی و توسعه اکوسیستم بازی را آسان می‌کند. علاوه‌بر این، توکن‌های NFT درون بازی هم در بازار این پلتفرم و با استفاده از توکن $PKD قابل مبادله است. کاربران با استفاده از توکن‌های $PKD می‌توانند NFTهای درون بازی را خرید و فروش کنند یا در صرافی‌های غیرمتمرکز آن را به ارزهای رایج دیگر تبدیل کنند.

ایردراپ PKD$ | کریپتالین ₿ |

در برنامه ایردراپ Pet Kingdom قرار است میان ۴,۰۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان توکن‌های PKD$ توزیع شود. برای شرکت در این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://events.Pet Kingdom.io/airdrop?ref=81008277

در فعالیت اول ایردراپ از شما خواسته می‌شود تا از طریق ربات تلگرام (https://t.me/PKDCheckbot) شماره شناسایی که به شما اختصاص داده می‌شود را وارد کنید. پس‌ازآن لازم است تا پیج‌های پروژه در شبکه‌های اجتماعی مختلف را دنبال کنید.

https://twitter.com/Pet Kingdom_Game

https://t.me/Pet KingdomOfficial

https://t.me/Pet KingdomANN

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=57598

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی